Series
Ratings
168
One Punch Man Season 3Rated ★ 1.5
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 1.5
Captivated, by YouRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
LazarusRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 2.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.5
The Great PassageRated ★ 3.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 1.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 1.5
Record of RagnarokRated ★ 1.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0