Series
Ratings
47
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5