Titles you rated
The GentlemenRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 1.5
LolitaRated ★ 0.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
HancockRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0