Movies
Ratings
156
Your Name.Rated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0