Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5