Series
Ratings
39- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0