Series
Ratings
33
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
YouRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0