Movies
Ratings
87
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 5.0
Pi's StoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 5.0
Tinker BellRated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
The Nut JobRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0