Movies
Ratings
81
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0