Series
Ratings
68
Atlantic : The Wildest Ocean on EarthRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 0.5
Ms. HammurabiRated ★ 1.5
Kim's ConvenienceRated ★ 1.0
MessiahRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 2.0
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0