Movies
Ratings
58
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 2.0