Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
WonderRated ★ 3.0