Series
Ratings
38
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Insomniacs After SchoolRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Undead UnluckRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 4.0- The Quintessential Quintuplets*Rated ★ 3.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 2.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
365 Days to the WeddingRated ★ 2.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5- The Duke of Death and His MaidRated ★ 3.5
- The Duke of Death and His MaidRated ★ 4.0