Series
Ratings
126
BridgertonRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5