Movies
Ratings
18
SiratRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0- Common lifeRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5