Movies
Ratings
361
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
A DayRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5