Titles you rated
Russian ArkRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 2.0
Close-UpRated ★ 4.5
Life and Nothing More...Rated ★ 5.0
Journey to ItalyRated ★ 4.0
Andrei RublevRated ★ 4.0
Shadows of Forgotten AncestorsRated ★ 2.5
StalkerRated ★ 3.5
UnforgivenRated ★ 3.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 3.5
ChinatownRated ★ 3.0
StrikeRated ★ 3.0
The RiverRated ★ 4.0- Can we just loveRated ★ 3.0
In the City of SylviaRated ★ 4.0
Good OneRated ★ 3.5
The ConversationRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 3.5