Series
Ratings
27
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5