Series
Ratings
18
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 1.5
Hare+GuuRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 1.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0