Movies
Ratings
1647
SearchingRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5