Series
Ratings
57
Ninja Girl & Samurai MasterRated ★ 3.5
Ninja Girl & Samurai MasterRated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 5.0- Space BrothersRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Sanada MaruRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 5.0
Seiten wo TsukeRated ★ 5.0
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 5.0
Seitokai YakuindomoRated ★ 4.0- WORKING!!Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
How do you like Wednesday?Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- And Yet the Town MovesRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0