Series
Ratings
10
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 2.5- TorikoRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Witch Hunt 2022Rated ★ 4.0
Witch Hunt 2023Rated ★ 2.5
Kubo Won't Let Me Be InvisibleRated ★ 4.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0