Movies
Ratings
25- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
FilthRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen BondRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0