Series
Ratings
11
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5