Series
Ratings
103
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5