Titles you rated
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 2.0
Free!Rated ★ 3.5