Series
Ratings
156
The Art of SarahRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Change Days Season 2Rated ★ 3.5
Change Days Season 1Rated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0