Series
Ratings
104
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0