Movies
Ratings
253
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 2.5
IncoherenceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5