Movies
Ratings
63
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 0.5
InceptionRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 0.5
PietaRated ★ 0.5