Movies
Ratings
105
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Barbie as RapunzelRated ★ 4.5
Barbie as the Island PrincessRated ★ 5.0
Barbie in the NutcrackerRated ★ 5.0
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 4.5
Barbie and the Three MusketeersRated ★ 5.0
Barbie: A Fashion FairytaleRated ★ 4.5
Barbie of Swan LakeRated ★ 4.5
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 5.0
Barbie in a Christmas CarolRated ★ 3.5
Barbie and the Diamond CastleRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
A Whisker AwayRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5