Movies
Ratings
744
The Magic of Ordinary DaysRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Me TimeRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.5
Private LifeRated ★ 4.5