Series
Ratings
95
Voice season1Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Unruly QiaoRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0