Movies
Ratings
390
ExhumaRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 2.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0