Titles you rated
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Pure LoveRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 5.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.5
Melody of LoveRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 5.0