Series
Ratings
22- Men on a MissionRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5