Series
Ratings
38
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0