Movies
Ratings
453
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
CountRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5