Series
Ratings
30
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0