Series
Ratings
29
Reply 1988Rated ★ 3.5
MaskRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 1.0
Criminal MindsRated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0