Series
Ratings
53
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0