Series
Ratings
49
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0