Movies
Ratings
463
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 5.0
SidewaysRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Brothers GrimmRated ★ 3.0