Series
Ratings
54- Eun ShilRated ★ 4.0
- Into the SunlightRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0- SoulmateRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.5
- Mr. QRated ★ 5.0
- Strawberry Ice CreamRated ★ 5.0
City HallRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0