Series
Ratings
116
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Byul Soon GeomRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0