Movies
Ratings
75
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
True RomanceRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 3.0
The CallRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 1.5
Point BreakRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0