Movies
Ratings
182
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5