Movies
Ratings
1325
100 MetersRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.5