Series
Ratings
364
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My NameRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.0