Series
Ratings
17
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
We Bare BearsRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 1.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 1.0
The Light in Your EyesRated ★ 0.5
You're My PetRated ★ 0.5